*** Na objednávky učiněné od 24.11.2023 do 23.12.2023 platí prodloužení lhůty na vrácení zboží na 60 dní od provedení objednávky. ***
Neohodnoceno

Specialized Jett 24 2022 GLOSS FLO RED / BLACK

Děti se rychle pohybují a rychleji rostou. Někdy se může zdát, že pro dokonalé přizpůsobení kola existuje jen malé okno. Správné kolo pro mladého jezdce je křehkou rovnováhou mezi příliš malým, příliš velkým a krátkodobým "tak akorát". Pokud chceme inspirovat další generaci jezdců, musíme dětem zajistit pohodlnou jízdu delší dobu.

Barva kola
Modelový rok
Velikost kola
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem (1 ks)
Kód: 92722-8124
Značka: Specialized
10 500 Kč
Kategorie: průměr kol 24"
Záruka: doživotní na rám
Barva: Červená
KONKURENČNÍ VÝHODY

Děti se rychle pohybují a rychleji rostou. Někdy se může zdát, že pro dokonalé přizpůsobení kola existuje jen malé okno. Správné kolo pro mladého jezdce je křehkou rovnováhou mezi příliš malým, příliš velkým a krátkodobým "tak akorát". Pokud chceme inspirovat další generaci jezdců, musíme dětem zajistit pohodlnou jízdu delší dobu.

Model Jett je navržen tak, abyste se nemuseli bát růstových spurtů. Udělali jsme si domácí úkol, abychom pochopili, jak děti rostou - pozor, ruce a nohy dětí rostou rychleji než trup. Vzali jsme do ruky knihy a navrhli kolo s dětskými kontaktními body, které odolávají vývoji malých jezdců. Jett je jedinečně nastavitelný, dokonale proporcionální a pro děti lehký na manipulaci - vždy budou připraveny pro Jett.

Jett Multispeed je vybaven nastavitelnými řídítky, která dětem umožňují doladit dosah podle toho, jak jim rostou ruce. Kliky mají možnost 2 děr a v kombinaci s delšími sedlovými trubkami je k dispozici dostatek nastavení pro volbu optimální polohy při šlapání. Navíc jsme navrhli rám a všechny komponenty, aby byl Jett jedním z nejlehčích kol na trhu. Budete je muset prosit, aby z tohoto kola slezli.

  • Navrhli jsme Jett Multispeed tak, aby byl jedinečně nastavitelný pomocí dvouotvorových klik, polohovatelných řídítek a delších sedlovek, aby si děti mohly ideálně nastavit svou jízdní pozici.
  • Každý detail Jett Multispeed - včetně sedla 130mm Bridge, gripů s užším průměrem a brzdových páček s krátkým dosahem bez použití nástrojů - byl formován údaji společnosti Retül z dětské výzkumné skupiny, aby byl pro mladé jezdce dokonale na míru.
  • Lehké kolo je prostě zábavnější a díky zcela novému hliníkovému rámu Jett Multispeed, hliníkové vidlici, pneumatikám Pathfinder a osmistupňovému pohonu je toto jedno z nejlehčích dětských kol na trhu.

 

  

Technické Specifikace

FRAMESET
Frame A1 Premium Butted Alloy, unisex frame, internal cable routing, 135x10mm forged dropouts, replaceable derailleur hanger
Fork A1 Premium Butted Alloy, Alloy steerer, V-Brake
Seat Binder Bolt-type, 31.8mm
COCKPIT
Stem 3D Forged Aluminum, 35mm length, 6 degree rise, 25.4mm clamp diameter
Handlebars Alloy Mini Rise, Double Butted, 80mm Rise, 5-degree Backsweep, 600mm Width, 25.4mm Clamp Diameter
Grips Jett Body Geometry, lock-on
Saddle Kids Bridge Saddle, 130mm
SeatPost Alloy, 2-bolt, 14mm offset, 27.2mm, 330mm length
BRAKES
Front Brake V-brake w/ short reach lever
Rear Brake V-brake w/ short reach lever
DRIVETRAIN
Shift Levers microSHIFT, TS39-8R, 8-speed
Cassette SunRace, 8-speed, 11-34t
Chain KMC HV500
Crankset Forged Alloy, Square Taper, Adjustable 130/150mm Length, w/ Chainguard
Chainrings Forged Alloy, 34T
Bottom Bracket Square taper, Plastic cups, 113mm spindle
Rear Derailleur microSHIFT RD-M26S, 8-speed
ACCESSORIES
Pedals Nylon platform w/ reflectors
WHEELS
Rims Alloy, 14mm Depth, 23mm Internal Width, 28H
Front Hub Alloy, Loose Ball Bearings, Bolt type, 100mm Spacing, 28H
Rear Hub Alloy, Loose Ball Bearings, Bolt type, 135mm Spacing, 28H
Spokes Stainless, 14g
Front Tire Pathfinder Sport, 24x2.0"
Rear Tire Pathfinder Sport, 24x2.0"
Inner Tubes Schrader, 32mm valve

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Specialized je americká společnost, která od roku 1974 navrhuje, vyrábí a prodává jízdní kola, cyklistické komponenty a související produkty

pod značkou „Specialized“, stejně jako prémiové a profesionálně orientované „S-works“.

Specialized je jedním z největších výrobců kol na světě a proslavila se svými inovativními technologiemi, jako jsou například tlumení rámu Future Shock pro horská kola nebo systém Braking Point Position pro silniční kola.

Značka Specialized také podporuje cyklistické týmy a závody po celém světě, jako například Tour de France nebo MTB World Cup. Společnost se také angažuje v ochraně životního prostředí a udržitelnosti výroby.

V současnosti je Specialized jedním z nejuznávanějších výrobců cyklistických produktů na světě a je oblíbeným výběrem cyklistů všech úrovní.

×

Splátková kalkulačka ESSOX