Neohodnoceno

SELLE ROYAL Float Moderate (unisex)

Sedla řady Float skvěle doplňují stávající nabídku značky Selle Royal. Za svůj celkový komfort vděčí kromě centrálního výřezu také materiálu Slow Fit Foam. Tato paměťová pěna rozkládá jezdcovu hmotnost po celé ploše sedla a tím zmenšuje tlak na citlivé partie. Navíc tento materiál filtruje vibrace a rázy lépe než standardně používané pěny. Slow Fit Foam se velmi pomalu vrací do svého původního tvaru a tím podporuje prokrvení sedacích partií i během změny jízdní pozice za jízdy

Skladem (1 ks)
Kód: 8VC2DE0A38V14
Značka: Selle Royal
999 Kč
Kategorie: Sedla
KONKURENČNÍ VÝHODY

Slow fit foam: Slow Fit Foam je exkluzivní technologie společnosti Selle Royal - jedná se o paměťovou pěnu, která se velmi pomalu vrací do svého původního tvaru a tím podporuje prokrvení sedacích partií i během změny jízdní pozice za jízdy.

Royal Vacuum: Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem. Tato patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Elastomery: Vždy musíte dávat pozor na cestu a nejrozličnější překážky, ale když už nějakou přehlédnete, vaše sedlo s elastomery ztlumí i ty největší rázy bez jediného slova.

Ergonomic Hole: Tento ergonomický centrální výřež navržen tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast a je tak ideálním sedlem pro ty nejcitilivější jezdce. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

Integrated Clip System: Integrovaný klip na zadní části sedla umožňuje připevnění sedlové brašny nebo jiného příslušenství.

Šířka: 200 mm
Délka: 263 mm
Hmotnost: 547 g
ICS: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX