Neohodnoceno

Specialized Duše Airlock

Nebojíme se to říct - naše duše s ventilem Airlock Presta jsou nejlépe těsnící duše pro jízdní kola. To proto, že jsou vybaveny naším výkonným těsnicím materiálem Airlock, který pokrývá trubku a trvale ji chrání před propíchnutím. Nejen to, ale těsnicí hmota je navržena tak, aby pracovala nepřetržitě a zabránila tak pomalému úniku, takže erguje-li úplná katastrofa, nebudete se muset obávat defektu při jízdě přes nečistoty. Dokonce jsme vyřešili i běžný problém s hromaděním těsnicí hmoty pomocí zcela homogenní konstrukce, takže kombinace pneumatiky a duše se bude vždy odvalovat hladce a rovnoměrně.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem (12 ks)
Kód: 0311-0500
Značka: Specialized
229 Kč
Kategorie: KOMPONENTY
KONKURENČNÍ VÝHODY

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Specialized je americká společnost, která od roku 1974 navrhuje, vyrábí a prodává jízdní kola, cyklistické komponenty a související produkty

pod značkou „Specialized“, stejně jako prémiové a profesionálně orientované „S-works“.

Specialized je jedním z největších výrobců kol na světě a proslavila se svými inovativními technologiemi, jako jsou například tlumení rámu Future Shock pro horská kola nebo systém Braking Point Position pro silniční kola.

Značka Specialized také podporuje cyklistické týmy a závody po celém světě, jako například Tour de France nebo MTB World Cup. Společnost se také angažuje v ochraně životního prostředí a udržitelnosti výroby.

V současnosti je Specialized jedním z nejuznávanějších výrobců cyklistických produktů na světě a je oblíbeným výběrem cyklistů všech úrovní.









×

Splátková kalkulačka ESSOX