*** Na objednávky učiněné od 24.11.2023 do 23.12.2023 platí prodloužení lhůty na vrácení zboží na 60 dní od provedení objednávky. ***
Neohodnoceno

Specialized Power Pro Mirror

Mirror jde do Pro. Naše nejlépe hodnocená technologie sedla, založená na dvou desetiletích výzkumu a vývoje Body Geometry, je nyní k dispozici pro sedlo Specialized Power ve verzi Pro. Při pohledu za pěnu jsme vyvinuli technologii Mirror. Díky 3D tisku s tekutým polymerem, který vytváří nekonečně laditelnou voštinovou strukturu, Mirror sedla dokonale odrážejí vaši anatomii, aby vám ve vaší jedinečné pozici zůstala pohodlná, výkonná a zdravá.

Šířka
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem (1 ks)
Kód: 27123-8703
Značka: Specialized
7 800 Kč
Kategorie: Sedla
Snímek obrazovky 2023 10 04 093556
Novinka Tip
KONKURENČNÍ VÝHODY
 • Sedlo Specialized Power Pro with Mirror začíná naším tvarem Power – milovaným jezdci po celém světě pro svůj extra široký a prodloužený kanál Body Geometry – a je zakončen přesně stejnou podložkou Mirror jako naše S-Works Power with Mirror. 14 000 vzpěr a 7 799 uzlů, z nichž každý lze individuálně vyladit, aby poskytoval bezprecedentní pohodlí sedací kosti a ochranu měkkých tkání. Naše sedlo na profesionální úrovni však obsahuje titanové ližiny a základnu z regenerovaných uhlíkových vláken, která přináší technologii Mirror většímu počtu jezdců na větším terénu než kdykoli předtím.

 

 

 • Kolo může být nejudržitelnější dopravou, jaká kdy byla vytvořena, ale musíme udělat víc. Karbonová základna sedla je postavena pomocí našeho zcela nového procesu regenerovaného karbonu. Toto je první krok Specialized na cestě k výrobě v uzavřené smyčce, maximalizaci efektivity výroby a minimalizaci odpadu. Pomocí uhlíkových zbytků z tovární výroby v kombinaci se vstřikovaným nylonem budujeme udržitelnější uhlíkovou stopu.

 

 • Díky titanovým kolejnicím Power Pro je technologie Mirror nyní odolnější než kdy dříve. Ať už jste na silnici nebo trailu, jedete nahoru nebo dolů, Power Pro se zrcátkem vás tam dostane pohodlně a rychle. Je to váš dokonalý odraz.

 

 • Patentovaný design Body Geometry je laboratorně testován, aby zajistil průtok krve do citlivých tepen.
  Technologie Mirror využívá 3D tisk z tekutého polymeru k vytvoření jedinečné voštinové struktury, která nabízí vynikající podporu sedací kosti a pohodlí.
  Regenerované uhlíkové vlákno a vstřikovaná nylonová základna. 15% regenerovaného uhlíkového vlákna.
  Titanové kolejnice: 7 mm x 7 mm.
  Úchyty kompatibilní se SWAT™ zalisované do základny sedla umožňují elegantní a integrovaná úložná řešení.
  Přibližná hmotnost: 245 g (velikost 143 mm)
  Přibližná hmotnost: 251 g (velikost 155 mm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Specialized je americká společnost, která od roku 1974 navrhuje, vyrábí a prodává jízdní kola, cyklistické komponenty a související produkty

pod značkou „Specialized“, stejně jako prémiové a profesionálně orientované „S-works“.

Specialized je jedním z největších výrobců kol na světě a proslavila se svými inovativními technologiemi, jako jsou například tlumení rámu Future Shock pro horská kola nebo systém Braking Point Position pro silniční kola.

Značka Specialized také podporuje cyklistické týmy a závody po celém světě, jako například Tour de France nebo MTB World Cup. Společnost se také angažuje v ochraně životního prostředí a udržitelnosti výroby.

V současnosti je Specialized jedním z nejuznávanějších výrobců cyklistických produktů na světě a je oblíbeným výběrem cyklistů všech úrovní.

×

Splátková kalkulačka ESSOX