Neohodnoceno

SELLE ROYAL Float Athletic (unisex)

Nová sedla řady Float skvěle doplňují stávající nabídku značky Selle Royal.

Skladem (1 ks)
Kód: 8VC1UR0A38V14
Značka: Selle Royal
1 099 Kč –9 % 999 Kč
Kategorie: Sedla
Distribuce: CZ
SELLE ROYAL Float Athletic  (unisex)
1 099 Kč –9 %
KONKURENČNÍ VÝHODY

Za svůj celkový komfort vděčí kromě centrálního výřezu také materiálu Slow Fit Foam. Tato paměťová pěna rozkládá jezdcovu hmotnost po celé ploše sedla a tím zmenšuje tlak na citlivé partie. Navíc tento materiál filtruje vibrace a rázy lépe než standardně používané pěny. Slow Fit Foam se velmi pomalu vrací do svého původního tvaru a tím podporuje prokrvení sedacích partií i během změny jízdní pozice za jízdy.

Užijte si své neformální projížďky městem bez starostí se sedlem Float! Float je anatomické sedlo na kolo, které dodává pohodlí při každém dojíždění, aby zmírnilo tlak díky velkorysému středovému výřezu. Polstrování Slow Fit Foam dále napomáhá ke snížení tlaku a přizpůsobuje se tvaru vašeho těla a zaručuje rovnoměrnější rozložení hmotnosti, zatímco elastomery tlumící nárazy vám dávají pocit, že se vznášíte po nerovných silnicích a hrbolatých městských ulicích.

Slow fit foam: Slow Fit Foam je exkluzivní technologie společnosti Selle Royal - jedná se o paměťovou pěnu, která se velmi pomalu vrací do svého původního tvaru a tím podporuje prokrvení sedacích partií i během změny jízdní pozice za jízdy.

Royal Vacuum: Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem. Tato patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Ergonomic Hole: Tento ergonomický centrální výřež navržen tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast a je tak ideálním sedlem pro ty nejcitilivější jezdce. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

Integrated Clip System: Integrovaný klip na zadní části sedla umožňuje připevnění sedlové brašny nebo jiného příslušenství.


Délka: 267 mm
Šířka: 161 mm
Hmotnost: 382 g
ICS: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX