Neohodnoceno

SELLE ROYAL Ellipse Moderate (unisex)

Užijte si pohodlné výlety po městě.

Skladem (2 ks)
Kód: 81B6HE0A09321
Značka: Selle Royal
1 299 Kč
Kategorie: Sedla
Distribuce: CZ
KONKURENČNÍ VÝHODY

PEllipse je ideální cyklistické sedlo pro městské vyjížďky jakékoli délky díky patentovanému polstrování 3D Skingel™ doplněnému centrálním anatomickým výřezem, který zajišťuje úlevu od tlaku na citlivé tkáně a zároveň zlepšují ventilaci. Pro větší ochranu boků sedla proti odření je přidána druhá odolnější vrstva pro všechna myslitelná městská dobrodružství a opírání kola úplně kdekoliv. Verze Moderate nabízí ještě větší pohodlí jízdy přidáním elastomerů pro lepší tlumení nárazů.

3D Skingel: Pokročilá technologie, kde je Royal Gel strategicky umísteň na místa, kde je nejvíce potřeba, což vede k výrazné úspoře hmotnosti až o 42% a zároveň i lepšímu rozložení tlaku až o 40%.

Royal Vacuum: Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem. Tato patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Elastomery: Vždy musíte dávat pozor na cestu a nejrozličnější překážky, ale když už nějakou přehlédnete, vaše sedlo s elastomery ztlumí i ty největší rázy bez jediného slova.

Ergonomic Hole: Tento ergonomický centrální výřež navržen tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast a je tak ideálním sedlem pro ty nejcitilivější jezdce. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

Double cover side protection: Řekněte NE roztrhaným hranám sedla a opřete své kolo opravdu kdekoliv o cokoliv: dvě odolné vrstvy na bocích sedla zvyšují odolnost proti odření nebo roztržení.

Integrated Clip System: Integrovaný klip na zadní části sedla umožňuje připevnění sedlové brašny nebo jiného příslušenství.

Délka: 276 mm
Šířka: 180 mm
Hmotnost: 474 gr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX